Jesteś tutaj:

Witamy na stronach Salonu Firmowego Biura Podróży ITAKA w Koszalinie!

PIT Certyfikat członkostwa 2012 Gwarancja 2013

Skład Salonu Firmowego Biura Podróży Itaka w Koszalinie to połączenie kilkunastoletniego doświadczenia w podróżach i profesjonalnym doradztwie z młodością i kreatywnym spojrzeniem na turystykę. Pomagamy od lat wybierać wymarzone dla Was wakacje. Dokładnie analizujemy Wasze wyobrażenia o wakacyjnym wypoczynku co pozwala nam znaleźć idealną destynację i hotel, które będą w pełni spełniać Wasze oczekiwania.

Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy. Każdy posiada swoją wizję spędzenia urlopu, wakacji czy ferii... my zaś, dokładamy wszelkich starań by tą wizję zrealizować w sposób satysfakcjonujący każdego z naszych Klientów.

Wszyscy się różnimy, tak jak nasze oczekiwania wobec przyszłych wakacji, wszyscy chcemy żeby każda kolejna podróż była spełnieniem marzeń, dlatego wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów i odgadywanie ich pragnień to priorytet w naszej pracy. Przyjdź do naszego salonu i postaw pierwszy krok ku ich spełnieniu.

Itaka - Inspirują Nas Marzenia

2008 - 2014 Projekt i opieka icomedia.pl i strony internetowe Koszalin

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij